utorok 22. mája 2012

Like a stone

Nemôžem uveriť, že sem stále chodíte aj keď som nič nepridala tak sto rokov minimálne :D Deje sa proste vela vela vecíí... polepším sa slubujem, berte to ako záruku. Len čo skončí to hnusné nekonečné, špatné skúškové, oslávim svoje narodeninky (neteším sa na to číslo, tak to veru nie, ale tak každá príležitosť na párty a darčeky sa musí využiť) :D, potom psychicky vypodporovať drahého na štátniciach, osláviť ich (ha, ha, zase no) :D, výleto do Brna, nájsť si novú brigádu kedže v tej starej som dala po dvoch rokoch hodinovú výpoved (normálny afekt fakt :D), a tak dalej, možem tu byt do rána a vyratúvať, ale vy ste už dostatočne znudení už teraz tipujem (ak ste sa sem vôbec dopracovali)....

Čo vás ale určite neminie sú články oooo.... hmm... nové veci čo som pokupila z poslednej výplaty a určite aj outfity kedže sa drahý podujal na fotenie (to bude :D :D :D)

Ježíííši, a som ostrihaná... preplakané noci už mám za sebou, teraz počkať kým to dorastie... 

 

PS: Ak viete o nejakej dobručkej brigáde v Nitre tak mi komentnite :) juu to by bolo veru parádne....

PS2: Ako aspoň minimálny obrazový materiál tu máte fotku mojich ňuníčkov, sú to úplne dokonalý zlepšovači nálady, milujem ich!!! :)

7 komentárov:

 1. Ty jsou tak roztomilí, jednoho bych si klidně vzala domů)
  xoxo
  http://dreamaboutflowers.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Náramek s hroty hledej tady jako rivets necklace: http://www.wholesale-dress.net/union-7062 :) Měl by ti vyskočit hned první.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. JÉÉ Ty máš tak krásný blog! Moc se nám tady líbí! Budeme moc rády, když přijmeš naše pozvání do GIVEAWAY zde : http://handbagforladies.blogspot.cz/2012/05/vyrocni-g-i-v-e-w-y.html
  Zkus své štěstí, budeme Ti držet palce! :-)

  OdpovedaťOdstrániť